• Харківська міліція обшукала офіс «Батьківщини»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 12 лютого 2013 року
Після обшуку в приймальні народного депутата з Харкова Арсена Авакова міліція провела обшук і в офісі харківської «Батьківщини».

У повідомленні опозиційної партії говориться, що декілька представників харківського УБЕЗ без пред'явлення посвідчень особи вручили присутнім в офісі депутатам від фракції «Батьківщина» (Арсену Авакову, Миколі Княжицькому, Володимиру Яворівському, Андрію Шевченко та Олегу Медуниці) рішення суду про обшук.

На думку депутатів, це рішення суду незаконне, оскільки за цією адресою розташована приймальня Авакова, а не фірма «Експерт Фінанс». Крім того, правоохоронці тікали від журналістів, які хотіли зняти рішення суду на камеру.

У зв'язку з «нападом» на прийомну нардепа, фракція «Батьківщина» має намір звернутися в Генпрокуратуру, МВС і до керівництва парламенту, цитує «Фронт Змін» сьогоднішню заяву заступника голови фракції «Батьківщина» Андрія Іванчука під час брифінгу в парламенті.

У свою чергу в ГУ МВС України в Харківській області заперечують проведення обшуку в приймальні Авакова в Харкові. Їх об'єктом було приміщення посадової особи приватного банку міста «Експерт Фінанс» в рамках кримінальної справи, яку проводить Київський райсуд, повідомляє «УКРІНФОРМ».
Підписатися:

Коментарі