• З Росії депортували українського депутата

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 13 лютого 2013 року
Український депутат Обухівської міськради з партії «Пора» Дмитро Сенниченко опинився в «чорному списку» російських правоохоронців. 11 лютого його депортували з московського аеропорту Домодєдово без жодних пояснень та попереджень.

Сам депутат, який збирався відвідати в Москві товариша, здивований, що став персоною нон-грата. Законність своїх дій російські спецслужби підтвердили лише письмовим поясненням, що він «не має підстав на в'їзд у РФ». У Міністерстві закордонних справ України коментувати ситуацію не стали, повідомляє Gazeta.ua.

«Я підійшов до пункту паспортного контролю. Вони перевірили мої документи і відразу натиснули на кнопку на столі. Підійшли військові і без пояснень відправили мене в кімнату затримання, де протримали до вечора... Добре, що в той день був ще рейс в Україну, оскільки у місці затримання зі мною були ще люди, які сиділи там вже кілька днів», ― цитує видання слова колишнього помічника Ющенка.

По приїзду в Україну Сенниченко подзвонив у МВС, де його перенаправили в консульську службу. А та перемкнула на відділ оперативної роботи. Там йому сказали, що він може судитися з РФ, якщо у нього є родичі в Росії, до яких він їхав, а його не пустили.

За словами депутата, це вже не перший випадок, коли членів партії «Пора» видворяли з Росії.

Нагадаємо, у вересні минулого року з Росії було депортований співробітник Великої Епохи. Як виявилося, в так званому «чорному списку» було багато співробітників міжнародного видання, яке пильно стежить за розвитком ситуації в Китаї та повідомляє про порушення прав людини.
Підписатися:

Коментарі