• Українців найбільше турбує правильне харчування - соцопитування

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 14 лютого 2013 року
Правильне харчування ― ось що найбільше турбує українців, які взяли участь у соцопитуванні, яке провів Київський міжнародний інститут соціології восени минулого року.

Опитування проводилося методом інтерв'ю у всіх областях України, в тому числі і в Криму. У 2043-х респондентів (старших 18 років) запитали: «Що для Вас означає турбота про власне здоров'я?», — повідомляє портал KIIS.

Правильне харчування 41% опитаних уважають питанням №1. В основному це люди середнього та похилого віку. І тільки 33% опитаних з цього числа ― молодь.

Для 26% респондентів (в основному літні люди від 50 до 59 років) найважливіше ― відсутність шкідливих звичок. 14% опитаних уважають вагомим заняття спортом (в основному молоді люди від 18 до 29 років). І 12% респондентів віддали перевагу медицині та регулярним медичним оглядам.

При цьому рівень освіти не показав великої різниці в уявленнях людей щодо правильного харчування та здорового способу життя. А ось заняття спортом оцінили більш освічені респонденти, а медогляди ― низькоосвічені українці.
Підписатися:

Коментарі