• Тимошенко вимагає, щоб її доставили на суд у Києві

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 14 лютого 2013 року

Засуджена екс-прем'єр України Юлія Тимошенко написала заяву про своє бажання бути присутньою в суді, який відбудеться завтра в Києві.

Про це заявив під стінами лікарні захисник Тимошенко Сергій Сас, повідомляє УКРІНФОРМ.

«Я щойно побував у Юлії Володимирівни. Вона вимагає доставити її завтра до Києва і написала заяву про своє бажання бути присутньою на допиті свідка Зайцева у справі про вбивство Щербаня», ― зазначив Сас.

Тимошенко також стверджує, що заяви Державної пенітенціарної служби (ДПтС) про її «категоричну відмову» від участі в судовому засіданні є брехнею.

«... я маю право брати участь у проведенні процесуальних дій і ставити питання свідкам, однак це моє право ігнорується. Мене позбавили права на захист та відстоювання своєї позиції, своєї невинності, оскільки допит свідка Зайцева призначено на 15 лютого о 10:00 в приміщенні Апеляційного суду Києва. І це враховуючи те, що я перебуваю на стаціонарному лікуванні і не можу викликатися для проведення будь-яких слідчих дій», ― цитує прес-служба партії «Батьківщина» заяву Тимошенко на ім'я судді.

Тимошенко також написала скаргу на ім'я голови ДПтС Олександра Лісіцкова, де виклала всі порушення при підготовці акту про так звану її «відмову», і що вона готова брати участь у допиті свідка Зайцева, незважаючи на «транспортування з Харкова до Києва і багатогодинне перебування в суді без медичної допомоги».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...