• Донецьк приваблює німців-інвесторів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 14 лютого 2013 року
Німецька бізнес-делегація 13―14 лютого 2013 року провела в Донецьку зустрічі з промисловцями і бізнесменами українського регіону.

Представники посольства Німеччини, делегати «Німецької економіки в Україні» та представники 15-ти німецьких компаній відвідали «ярмарок контактів» у торгово-промисловій палаті (ТПП) Донецька і зустрілися з бізнес-партнерами українського регіону, повідомляє прес-центр Донецької облдержадміністрації.

В рамках зустрічі помічник донецького губернатора Олександр Фоменко презентував німцям інвестиційні можливості Донбаського регіону і тепер сподівається на зміцнення партнерських відносин з Німеччиною.

Зокрема Донецьк підготував для бізнес-гостей каталог інвестиційних пропозицій на загальну суму $3,3 млрд і запропонував іноземним інвесторам ознайомитися з цими проектами.

По завершенню офіційної частини заходів сторони провели особисті зустрічі, повідомляє місцеве управління інформаційної політики.

Відзначимо, донецька ТПП в цілому представляє інтереси 873 підприємств області, включаючи вугледобувну промисловість, металургійне і хімічне виробництво, будівництво, сільське господарство, освіту, науку, медицину та інші галузі.

Нагадаємо, в минулому році підприємства Донецької області отримали понад $300 млн іноземних інвестицій. У зв'язку з цим, регіон піднявся в рейтингу на третє місце в країні після Київської та Дніпропетровської областей. Питома вага іноземного капіталу при цьому становила 5,5% по Україні, повідомляє Головне управління статистики в Донецькій області.
Підписатися:

Коментарі