ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Депутати Грузії побилися в прямому ефірі

Велика Епоха
Два депутати парламенту Грузії побилися в прямому ефірі телекомпанії «Маестро», не витримавши взаємних образ.

Депутати Грузії побилися в прямому ефірі. Кадр: телеканал «Маэстро»
Депутати Грузії побилися в прямому ефірі. Кадр: телеканал «Маэстро»
У студії дискутували Серго Ратіані ― депутат від ЄНД (партії «Єдиний національний рух» президента Грузії Михайла Саакашвілі) — і Коба Давіташвілі ― депутат від опозиційної коаліції «Грузинська мрія ― демократична Грузія».

Опоненти обговорювали інцидент 8 лютого 2013 року, коли натовп не дав прихильникам ЄНД і Саакашвілі пройти в будівлю Національної бібліотеки, де президент повинен був виступити з щорічною доповіддю про стан справ у країні. У результаті захід не відбувся, повідомляє «Кавказ Онлайн».

Ратіані висував звинувачення проти Давіташвілі і перебивав його, чим викликав гнів у співрозмовника.

На ґрунті політичних розбіжностей Давіташвілі пригрозив особисто прийти на наступні збори ЄНД і «рознести» всіх прихильників режиму. «Я вас всіх рознесу, всіх разом, назвіть тільки місце зустрічі», ― загрозливо заявив Давіташвілі.

Ратіані обізвав Давіташвілі негідником, підвівся з крісла і в серцях стукнув кулаком по столу. Це ще більше не сподобалося прибічнику «Грузинської мрії». Він попрямував до Ратіані, замахнувся на того, але отримав відсіч. Політиків розняли охоронці телекомпанії і передачу закінчили.

Після скандального шоу представники «Єдиного національного руху» скликали екстрену прес-конференцію. Серго Ратіані приніс глядачам свої вибачення за нестриманість. У той же час він заявив, що представники «Грузинської мрії» поводяться все нахабніше і не цураються насильства не лише на вулиці, але й на телебаченні, пише видання.