• Україна представила новий танк та бронетранспортер в Абу-Дабі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 18 лютого 2013 року

Україна взяла участь у 11-й Міжнародній виставці оборонних озброєнь, технологій і систем IDEX-2013, яка відкрилася сьогодні в Абу-Дабі під патронатом президента ОАЕ і триватиме до 21 лютого.

Україна представила на виставці танк «Оплот», новий бронетранспортер БТР-4МВ та інші нові розробки від 20 українських підприємств оборонно-промислового комплексу, повідомляє прес-служба МЗС.

У експозиції, яка розмістилося в Національному виставковому центрі площею 124 тис. кв. м, взяли участь більше 1 тисячі учасників із 59 країн. На IDEX-2013 також проводяться демонстраційні покази та стрільби з різної зброї.

Учасники шоу оборонних технологій, яке проводиться в Абу-Дабі 1 раз на 2 роки, демонструють своє озброєння і боєприпаси, балістичні системи і радарні установки, протимінні системи і системи захисту на землі, у воді і в повітрі, оптичну електроніку та телекомунікації, інженерні установки і спецтехніку.

Нагадаємо, в 2011 році в IDEX представили свою продукцію 1060 компаній з 53 країн. У виставці взяли участь 150 офіційних делегацій і 60 тис. відвідувачів. Найбільші демонстраційні площі зайняла техніка з ОАЕ, Китаю, США, Туреччини Німеччини та Франції.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...