• У Підмосков'ї знайшли тіло депутата в бочці з цементом

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 18 лютого 2013 року
У Підмосков'ї в залізній бочці, залитій цементом, співробітники поліції виявили тіло депутата Липецької міськради від партії «Єдина Росія» Михайла Пахомова, повідомляє прес-центр ГУУР МВС РФ.

Труп був знайдений у ході оперативно-розшукових заходів в одному з гаражів селища Воровського, Ногінського району Московської області.

За підозрою у вбивстві оперативники затримали 11 осіб, в тому числі передбачуваного замовника злочину ― заступника міністра ЖКГ Московської області Євгена Харитонова. Підозрюваного затримали в аеропорту «Шереметьєво» на борту літака рейсом Москва ― Краснодар.

Наразі за фактом «знахідки» призначено ряд експертиз.

Заява про розшук Михайла Пахомова надійшла в УМВС Росії по Липецькій області 12 лютого 2013 року, після чого розшукова група з'ясовувала всі обставини зникнення і проводила розшукову роботу в цілодобовому режимі.

В ході заходів встановлено, що 37-річний депутат був викрадений групою осіб за попередньою змовою та убитий. Злочинці викрали Пахомова біля ресторану «Маренго» в Московській області, заштовхали в машину і зникли.

Основна версія викрадення ― фінансові розбіжності жертви і замовника вбивства. В ході слідства СК було встановлено, що у депутата також викрали майно на суму близько 400 тис. руб.
Підписатися:

Коментарі