• Для врегулювання кривавого конфлікту уряд Сирії готовий на перемовини

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 19 лютого 2013 року
Уряд Сирії заявив про готовність розпочати переговори з силами опозиції щодо врегулювання дворічного конфлікту, в ході якого загинуло близько 70 тис. чоловік, повідомляє Reuters.

Міністр із питань національного примирення Сирії Алі Хайдар заявив, що вони підуть на переговори без попередніх умов як на території країни, так і за її межами.

Між тим, бої між бойовиками і урядовими військами за межами Дамаска ще не вщухли. У понеділок сирійські урядові війська почали наступ проти бойовиків у провінціях Хомс та Ідліб, і вбили велику їх кількість, повідомляє агентство офіційних новин SANA.

У місті Дарая на північному заході від Дамаска, сирійська армія вбила кілька бойовиків, у тому числі снайперів. Крім того, сірійські збройні сили захопили багато кулеметів, снайперських гвинтівок, гранатометів і ракет.

У Хомсі було вбито кількох лідерів аль-Каїди, пов'язаних з антиасадовським угрупованням «Фронт ен-Нусра», в боях загинув і один із військових командирів цієї групи.

Раніше про готовність сирійського уряду вести переговори з опозицією заявив міністр закордонних справ Ірану Алі Акбар Салехі ― головний союзник президента Башара аль-Асада. Про це Салехі заявив під час тристоронньої зустрічі Ірану, Туреччини та Єгипту в кулуарах Ісламського саміту в Каїрі 6 лютого 2013 року, як повідомляло єгипетське державне інформаційне агентство MENA.
Підписатися:

Коментарі