• Родіон Кірєєв став в.о. замглави Печерського райсуду Києва

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 20 лютого 2013 року
Суддя Родіон Кірєєв, який виніс обвинувальний вирок Юлії Тимошенко, призначений виконувачем обов'язків заступника голови Печерського райсуду Києва, повідомляють українські ЗМІ.

Кірєєв заступив на тимчасовий пост замість Андрія Мельника, який зараз перебуває у відпустці. В той же час «Українська правда» повідомляє з посиланням на секретаря глави суду Інну Отрош, що Мельник вже не виконує обов'язки заступника голови Печерського райсуду.

Після того, як два роки тому Кірєєв виніс вирок екс-прем'єр-міністру України, в ЗМІ ходили досить серйозні заяви щодо його долі.

Так, газета «Сегодня» повідомляла, що політолог Віктор Небоженко говорив про Кірєєва, як про «небажаного свідка», і що він незабаром «може зникнути, як зазвичай це буває».

«А ви казали, що хлопчика зіллють. А він росте. Сім'я своїх, мабуть, не кидає. Бо своїх небагато залишилося... Та й якість своїх, очевидно, невисока», ― написав сьогодні на своїй сторінці в Facebook політолог Олексій Красноперов.

Нагадаємо, суддя Родіон Кірєєв вів справу екс-прем'єра Юлії Тимошенко, і 11 жовтня 2012 року засудив лідера опозиції до семи років позбавлення волі.
Підписатися:

Коментарі