• У продуктах Nestle знайшли конину

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 19 лютого 2013 року

Швейцарська компанія Nestle змушена відкликати м'ясні напівфабрикати в ряді європейських країн після ДНК-тесту, який виявив сліди конини в продукції найбільшого в світі виробника продуктів харчування, повідомляє Бі-бі-сі.

Відсоток конини був виявлений у яловичих напівфабрикатах Nestle в Італії, Іспанії, Ірландії, Норвегії, Бельгії, Швеції, Фінляндії і Великобританії. Частка кінського м'яса в м'ясних напівфабрикатах досягала від 1 до 29%. Зокрема, у замороженому м'ясі, котлетах-напівфабрикатах, м'ясному фарші, ковбасних виробах і напівфабрикатах, чилі кон карне, бургерах, лазаньї, м'ясному соусі, спагеті Болоньєзе і макаронних виробах із м'ясом, повідомляє АР.

Тепер експерти країн ЄС проведуть у своїх державах аналіз всіх м'ясопродуктів.

Раніше, 14 лютого, у Франції запідозрили в такому ж шахрайстві з м'ясом компанію Spanghero. Зараз санітарна ліцензія цього бренду закрита.

«М'ясний скандал» розгорівся в ЄС на початку цього року після того, як ДНК конини виявили в бургерах ірландського бренду Silvercrest Foods і іспанської марки AhorraMas. У результаті компанії змушені були вилучити з продажу мільйони цих напівфабрикатів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...