• У центрі Канзас-Сіті вибухнув газ, постраждали 19 людей

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 20 лютого 2013 року
У США, в фешенебельному районі Канзас-Сіті штату Міссурі, стався потужний вибух газу у вівторок ввечері, 19 лютого. В результаті повністю знищений популярний ресторан «JJ», постраждали 19 людей, з них троє перебувають у критичному стані.

Будівля ресторану і прилеглі об'єкти повністю знищені вогнем, який бушував більше години. З будівель району евакуювали всіх мешканців, а газ був перекритий газовиками. Приголомшливі клуби диму високо здіймалися вгору і спостерігалися здалеку, повідомляє New York Times.

Через розмір пожежі на місце події викликали рятувальників з собаками. Пожежники шукали загиблих у тліючих руїнах ресторану кілька годин, але нікого не виявили. Люди постраждали в основному від осколків скла, отримали переломи та опіки.

Вибухи сталися з газового трубопроводу під землею. На цьому місці утворилася чорна діра. Багато людей з навколишніх будівель скаржилися на сильний запах газу, який відчували протягом дня. Через запах інспектори газової компанії сказали працівникам ресторану JJ закрити кухню і залишити приміщення. Незабаром після цього будівля вибухнула, повідомляє видання.

Наразі причина витоку газу все ще вивчається. Розпочато розслідування, повідомляє прес-секретар Департаменту поліції.
Підписатися:

Коментарі