• В Одесі заборонили фотографуватися з екзотичними тваринами

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 20 лютого 2013 року

Одеська міськрада на тлі акції протесту захисників тварин прийняла рішення про заборону використання фотографами диких і екзотичних тварин під час фотографування або відеозйомки.

Спочатку проект передбачав заборону на використання диких звірів при зйомках і в цирку, проте потім вирішили не ставити табу в цирковому стаціонарному закладі та «Дельфінарії», повідомляє сайт «Новини Одеси».

Ініціатор даного проекту депутат міськради Костянтин Ржепішевський у пояснювальній записці зазначив, що одесити і зоозахисні організації міста вже протягом багатьох років закликають заборонити в місті діяльність пересувних та стаціонарних об'єктів, в яких господарі і «підприємці» заробляють на жорстокому поводженні з тваринами.

«Така асоціальна поведінка деяких підприємливих одеситів убиває майбутнє покоління. Діти з раннього віку починають сприймати як норму поведінку дорослих, які дозволяють посмикати за мотузочку або кайдани, прив'язані до лапок птахів. Це страшно!», ― зазначила пікетувальник під стінами мерії, представник волонтерської організації «Час змін» Ольга Овечкіна.

Тепер в Одесі не можна буде фотографуватися з дикими тваринами на вулиці або використовувати їх у виступах. Однак таке рішення місцевої влади носить лише номінальний характер і не має юридичної сили, пише інформаційний міський портал «Одеська життя».

У свою чергу, бойкотувати пляжних фотографів закликають і зоозахисники Криму.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...