• Нью-Йорк бореться з нашестям щурів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 21 лютого 2013 року

Нью-йоркські чиновники вирішили виділити додаткові ресурси ― $500 тис., щоб покінчити з щурами, які атакували берегову лінію Нью-Йорка після урагану Сенді.

Принаймні, два нью-йоркських чиновники заявили, що вже «ситі по горло» ситуацією з пацюками в місті, особливо після тропічного циклону, що зруйнував берегову лінію в районах Нью-Йорка, повідомляє Велика Епоха з посиланням на спікера муніципальної ради Христину Квінн (Christine Quinn) і члена муніципальної ради Джесіку Леппін (Jessica Lappin).

«До нас надходять тривожні повідомлення про масову появу щурів у районах, які зазнали удару Сенді. Це серйозна загроза охороні здоров'я, тому міська влада повинна виділити додаткові ресурси для закінчення мишачої метушні», ― сказала Леппін під час виступу на прес-конференції в середу.

«Ми хочемо попередити щурів, що не раді їм. Ми дуже відкриті для всіх гостей нашого міста. Ми любимо іммігрантів і нових жителів Нью-Йорка, але ми не любимо щурів. Тому, пацюки, якщо ви нас зараз чуєте, ви повинні упакувати свої пожитки в маленькі пухнасті сумочки і забиратися геть, бо дуже скоро ми вас пригостимо додатковими ресурсами», ― пожартував Квінн.

Потім він уже всерйоз звернувся до міста з проханням дати «вирішальний бій щурам».

Як відзначає Велика Епоха, починаючи з кінця жовтня 2012 року з Брукліна і Манхеттена (Нижнього Манхеттена, Нижнього Іст-Сайда, Грін-Поінта, Коні-Айленда, Садів Керролла і Червоного Крюка) в Відділ охорони здоров'я міста надійшло 311 екстрених телефонних дзвінків, в яких жителі скаржилися на масову появу пацюків.

У зв'язку з цим Леппін звернулася до жителів і власників підприємств міста з проханням протягом шести місяців проводити масштабну дезінсекцію, щоб покінчити з шкідниками.

У свою чергу технічний директор компанії M&M з екології та дезінсекції Тімоті Вон (Timothy Wong) сказав, що щурів змушують ховатися в закритих приміщеннях холодна погода і будмайданчики. У той же час він згадав і про проблему сміття.

«Накопичилося так багато руїн і сміття, тому у щурів і з'явилася нагода повеселитися», ― сказав він.

Нагадаємо, ураган Сенді (18-й тропічний циклон) прокотився північно-східними штатами США 29―30 жовтня 2012 року. Розбурхана стихія завдала великих втрат у Нью-Джерсі, Нью-Йорку і Коннектикуті, після чого ураган перекинувася на Великі Антильські острови.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...