• Кличко діє в дусі італійських страйкарів - політолог

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 21 лютого 2013 року

Директор Центру конфліктології та прогнозування ситуацій Михайло Погребинський вважає, що лідер партії «Удар» Віталій Кличко не має чіткої позиції і блокує трибуну парламенту «заради процесу».

«Кличко не має чіткої позиції, для чого блокувати трибуну. Його радники штовхають на передову, але що далі робити ― не говорять. Це типовий італійський страйк ― „давайте страйкувати“. Тобто процес заради процесу. Йому треба якось виплутуватися з цієї ситуації, якось її змінити, запропонувати свої рецепти», ― цитує «forUm» коментар Погребинського.

У той же час політолог прогнозує, що трибуну ВР до кінця тижня буде розблоковано.

У свою чергу Кличко на сайті своєї партії заявив, що такі переговори не мають сенсу, оскільки керівництвом парламенту та депутатами провладної партії «диригують ззовні».

«На переговорах у Раді відбувається дивна розмова. Ми начебто знаходимо варіанти контролю за особистим голосуванням, а на наступній зустрічі Партію регіонів раптом це вже не влаштовує. Така розмова не має сенсу. Ми розуміємо, що нашими співрозмовниками диригують ззовні. І цей диригент ― Президент Янукович», ― заявив лідер партії «УДАР».

Кличко також наголосив, що «УДАР» залишиться на своїй позиції, що депутати мають голосувати виключно персонально, і продовжить блокувати президію поки парламент не почне «працювати законно».

Зі свого боку в партії Регіонів заявляють, що вони готові голосувати персонально.

«Чому партія „УДАР“ продовжує блокувати трибуну, адже більшість народних депутатів були присутні в залі і готові голосувати персонально. Чому ви нам не даєте працювати? Верховна Рада сьогодні стала заручником політичних психопатів», ― цитує прес-центр Партії регіонів думку свого народного обранця Ярослава Сухого.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...