• Секонд-хенди запропонували заборонити

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 20 лютого 2013 року
З метою збільшення обсягів виробництва «високоякісної української продукції», народний депутат від «Батьківщини» Віталій Немілостівий зареєстрував у ВР законопроект №2320, що передбачає закриття секонд-хендів.
На думку представників Спілки жінок України, перш ніж закривати секонд-хенди, необхідно відновити виробництво в Україні.
«Цей законопроект призведе до того, що споживачі взагалі втратять усе. Сьогодні у наших людей немає ні роботи, ні зарплати, а в тому ж секонд-хенді вони можуть дозволити собі купити хоч щось або заробити. Починати слід не з закриття секонд-хендів, а з відновлення вітчизняного виробництва», ― сказала кореспонденту «УКРІНФОРМ» голова Союзу жінок України Валентина Семенюк-Самсоненко.
А для того, щоб відновити вітчизняне виробництво легкої промисловості, на її думку, необхідно розібратися з причинами його зупинки.
У той же час Немілостівий поспішив запевнити, що опозиція не збирається закривати секонд-хенди, а лише хоче захистити права споживачів, які купують уживані речі, передає прес-центр партії «Батьківщина». 
«У законопроекті не йдеться про заборону секонд-хендів, а лише про те, як зробити цей ринок цивілізованим, як у всіх нормальних країнах, де є такий сегмент», ― заявив автор законопроекту. Зокрема, про надання права покупцям повернути куплений товар у встановлений строк, якщо він йому не підійшов.
Нагадаємо, законопроект №2320 «Про заборону оптової торгівлі, крім комісійної, уживаних текстильних виробів, одягу та взуття» був зареєстрований в ВР 18 лютого 2013 року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...