• Через блокування Ради заморожені 26 соціальних законопроектів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 21 лютого 2013 року

Опозиція продовжує блокувати трибуну Верховної Ради. У Комітеті з питань соцполітики та праці сьогодні накопичилося на розгляд вже 26 законопроектів, «що не терплять зволікання» і 41 проект законів із поправками. Про це заявив перший заступник голови парламентського Комітету з питань соціальної політики та праці Ярослав Сухий, повідомляє «ForUm».

«Більшість цих законопроектів дуже важливі для незахищених верств населення і мають глибоку соціальну спрямованість. Це зміни в обов'язкове соцстрахування зі стимулювання роботи інвалідів, з соцпроблеми сільської молоді, це посилення правової соціально-економічного захисту студентів, запобігання підвищення цін на енергозбереження і тарифів на житлово-комунальні послуги, це пенсійне забезпечення педагогічних працівників і численні законопроекти з євроінтеграції. Всі ці нагальні питання зависли в повітрі», ― зазначив депутат.

Нагадаємо, вчора лідери парламентських фракцій у черговий раз збиралися у кабінеті голови ВР Володимира Рибака, так і не домовившись по всіх пунктах, які висуває опозиція. Після цього регіонали залишили сесійну залу парламенту. Депутати «УДАРу» заявили, що продовжать блокувати президію, поки Рада не почне «працювати законно».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...