• Промову Медведєва визнали екстремістською

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 27 лютого 2013 року
Текст вітальної промові екс-президента Дмитра Медведєва, передрукований газетою «Радикальна політика» з офіційного сайту президента Росії, потрапив у список екстремістських матеріалів Російської Федерації.
Вітання Медведєва на честь нагородження 10-ї бригади спецназу орденом Жукова у вересні 2011 року потрапило в «чорний» список міністерства Юстиції РФ під № 1674 разом з іншими матеріалами випуску газети, повідомляє Бі-бі-сі
Випуск видання «Радикальна політика» був визнаний повністю екстремістським восени минулого року Центральним районним судом Омська.
Тепер всі матеріали, що ввійшли в цей випуск газети, повинні бути вилучені з мережі, згідно із законом. В іншому випадку Роскомнадзор закриє сайт.
В 2009 році прокуратура Свердловської області включила в список екстремістських матеріалів РФ ексклюзив Великої Епохи «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», заснований на історичних фактах.
А в 2008 році, як повідомляла Велика Епоха, до Федерального списку екстремістських матеріалів потрапив «Звіт про перевірку тверджень про видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї» авторів Девіда Кілгура і Девіда Мейтаса — номінантів Нобелівської премії миру за їх незалежне розслідування злочинів проти людства.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...