ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кабмін обговорить з опозицією проект економічних програм на 2013-2014 роки

Велика Епоха

Сьогодні на розширеному засіданні Кабінету міністрів за участю Президента України Віктора Януковича, присутні обговорять проект Державної програми активізації розвитку економіки на 2013―2014 роки.

Фото: Велика Епоха
Фото: Велика Епоха
Кабмін запросив на обговорення і народних депутатів України. Однак в партії «УДАР» заявили, що не братимуть участі в розширеному засіданні уряду.

«Вже три роки уряд Азарова працює без програми діяльності, і фактично ні за що не відповідає. Перший віце-прем'єр Арбузов на погоджувальній раді обіцяв надати звіт про діяльність уряду... Але ні звіту, ні програми діяльності суспільство і парламент так і не отримали», ― підкреслив Віталій Кличко на сайті своєї партії

У той же час фракція «Батьківщина» направила на засідання Кабміну близько 20 своїх представників на чолі з Арсенієм Яценюком. Сьогодні, як заявили в партії, вони запропонують Кабміну альтернативний варіант програми дій в країні.

Одна з вимог опозиції ― відставка Президента і уряду України. Про це заявив Яценюк пресі перед початком засідання Кабміну. Лідер фракції «Батьківщина» також розказав «УНІАН», що на розширене засідання прийшли керівники парламентських комітетів від опозиції, які за рангом рівні міністрам.