• Депутат: Звинувачення в корупції у Львові є провокацією

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 26 лютого 2013 року

Активістів, які перевіряли роботу Львівської облради на предмет корупції, народний депутат Олег Канівець звинувачує в провокаціях. Натомість представники організацій, які проводили моніторинг, звернуться до Арсенія Яценюка з проханням «провести зі своїм депутатом виховну роботу».

Народний депутат Олег Канівець, який раніше був депутатом Львівської облради, під час прес-конференції 21 лютого сказав, що розслідує справу з розкраданням коштів уже кілька тижнів.

«Я відповідально вам кажу, що це провокатор молодий [про Олега Яценка], який працює на відповідні служби, тому що я звернувся до Сергія Міщенка, народного депутата України, від якого нібито є депутатське звернення в генеральну прокуратуру по цій справі. Сергій Міщенко не робив такого звернення. Він провів своє розслідування. Так що по цій справі ще буде кримінальна справа», — сказав Олег Канівець про скандал щодо розкрадання коштів.

Своє звернення до колег із поясненням того, куди витрачались кошти, опублікував і Орест Шейка, депутат Львівської облради (ЛОДА). Він заявляє, що Програму розвитку української мови «сплановано дискредитують». Раніше активісти, що проводили антикорупційний моніторинг, звинувачували чиновника у використанні депутатської діяльності для розвитку власного бізнесу і навіть звернулись із проханням розібратись із ситуацією до опозиційних сил. Представники організацій, які проводили моніторинг, стверджували, що заходи, на які виділяється 1,2 млн гривень бюджетних коштів щорічно, не проводяться, а примірників роздаткових матеріалів, які мають друкуватись і розповсюджуватись за програмою, в ЛОДА немає.

Утім, експерт аналітичного центру «Логос» Олег Яценко говорить, що нардеп Олег Канівець може просто покривати свого знайомого. Щодо цього питання Олег Яценко збирається звернутись до Арсенія Яценюка.

«З другого боку, у нас є підтвердження — складені акти громадської антикорупційної експертизи, які навіть підписали чиновники управління культури щодо яких зараз порушено кримінальну справу за підробку документів», — говорить Олег Яценко. Активіст каже, що підтвердження порушень у них є навіть на бланках прокуратури, а проти кількох людей, яких вони викрили у неправомірних діях, відкрито кримінальні справи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...