• Опозиція розблокувала Раду, досягши компромісу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 лютого 2013 року
Сьогодні о 12:30 опозиційні депутати розблокували трибуну і президію Верховної Ради. Спікер парламенту Володимир Рибак пообіцяв 25 лютого підписати зміни до закону про регламент роботи парламенту, який парламентарі ухвалили більшістю голосів.

«Я думаю, якщо всі депутати будуть присутні на сесії, а присутні будуть голосувати тільки за себе, то парламент буде працювати. Вже на той час „переможені“ і „переможці“ почнуть брататися і парламент запрацює. Я вірю в це. У понеділок я підпишу зміни до регламенту і через кілька днів Президент України підпише закон», ― цитує «УКРІНФОРМ» коментар Володимира Рибака.

На його думку, оновлений регламент дозволить вирішити всі проблеми, що виникли. Він також зазначив, що нинішній склад Ради «непростий», оскільки дві третини ― нові люди.

Сьогодні депутати встигли проголосувати ще за один документ ― заяву «Про реалізацію євроінтеграційних устремлінь України та укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС». За документ проголосувало 315 депутатів з 349 присутніх, повідомляє УНІАН.

Після голосування голова парламенту оголосив про закриття засідання Ради до 5 березня.

Нагадаємо, опозиція блокувала сесійну залу ВР 17 днів, вимагаючи від правлячої коаліції персонального голосування і блокування голосування депутатів «не за себе».
Підписатися:

Коментарі