ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Снігова буря паралізувала США

Велика Епоха
Снігова крупа засипала більшу частину середньої частини США, залишаючи за собою замети глибиною до півметра. В країні були закриті аеропорти, школи та законодавчі збори штатів.

Коралвіль, Айова. Чотирьохрічний Лукас очищує дорогу від снігу, 21 лютого 2013 року. Фото: David Greedy / Getty Images
Коралвіль, Айова. Чотирьохрічний Лукас очищує дорогу від снігу, 21 лютого 2013 року. Фото: David Greedy / Getty Images
Буря з мокрим снігом, крижаним дощем і градом закрутилася на півночі і сході США в четвер увечері, 21 лютого. Синоптики оголосили штормове попередження в Канзасі, штаті Іллінойс. До ранку п'ятниці буря поширилася на Середній Захід, повідомляє Associated Press.

На сході Канзасу тільки за 30 хвилин випало 10 см снігу.

Суворі хуртовини зупинили роботу десятків підприємств в Айові і Небрасці, у тому числі два торгові центри в Омасі, штат Небраска. Більшість співробітників універмагів відпустили з роботи о 16:00, оскільки у магазинах практично не було покупців.

Через мокру ожеледицю на дорогах сталися сотні аварій, загинуло дві людини. Більшість шкіл і законодавчих органів у Канзасі, Міссурі і сусідніх штатах (Арканзасі, Небраска, Іллінойсі та Айові) були закриті. Губернатори оголосили про введення в штатах надзвичайного стану.

Міжнародний аеропорт у Канзас-Сіті в четвер увечері скасував всі авіарейси. В аеропорту Ламберт Сент-Луїса ― більше 320 рейсів.

Влада Штатів закликала людей залишатися вдома і ні в якому разі не сідати за кермо.