• Як покращити стан повітря в Україні

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 24 лютого 2013 року

Про те, що потрібно зробити державі, щоб покращити стан повітря в Україні і що можуть для цього зробити звичайні громадяни, розповіла Великій Епосі еколог Світлана Берзіна, голова Всеукраїнської громадської організації «Жива планета».

— Які реальні кроки потрібно зробити, щоб виправити ситуацію із забрудненням повітря в Україні?

С.Б.: Щодо стаціонарних джерел забруднення ситуація може покращитися виключно завдяки модернізації виробництва і переходу на більш чисті технології. Всі ТОП-10 українських компаній — забруднювачів атмосферного повітря були побудовані в 30—50 роках минулого століття, а деякі і того пізніше.

У ті роки відбувалася потужна індустріалізація без особливого обліку таких чинників, як якість навколишнього середовища та здоров'я людини.

Перехід на деякі альтернативні види палива для ТЕЦ теж має свої наслідки. Традиційно в якості палива для ТЕЦ використовується природний газ. Але у зв'язку з його подорожчанням — деякі ТЕС перейшли на альтернативні джерела палива, — мазут, вугілля, що в свою чергу зменшило собівартість генерованої теплової енергії, але при цьому збільшило рівень емісій забруднюючих речовин на 12—18%.

Що стосується пересувних джерел забруднення, тобто автотранспорту, основна проблема полягає в тому, що Україна досі широко використовує тетраетилсвинець при виробництві високооктанового бензину автомобільного. Близько 50% автомобільних бензинів підлягають етилуванню, а вміст свинцю досягає 0,36 г/л (у ФРН і Англії цей показник становить 0,15 г/л, а в США — 0,13 г/л). Причиною цього є те, що не розвинені виробничі потужності вторинної переробки на нафтопереробних заводах країни. Відсутність домішок у відпрацьованих газах дозволить застосувати тільки каталітичне допалювання продуктів неповного згоряння моторного палива і зробити викиди автомобілів менш шкідливими. Тому з метою зменшення забруднення повітря Україні дуже важливо найближчим часом перейти на європейські норми і стандарти для бензинів і дизельного палива.

Оновлення комунального автопарку, в т.ч. і громадського міського колісного транспорту, використання громадського рейкового транспорту, стійке містобудування і проектування транспортних розв'язок — це ті основні інструменти, які дозволять у рази поліпшити якість атмосферного повітря.

Не можу не сказати про необхідність стимулювання з боку держави та місцевих органів влади переходу на електричний автотранспорт.

Наприклад, в 2007 році в столиці Швеції — Стокгольмі була введена плата за в'їзд автотранспорту в центр міста по будніх днях у робочий час. Транспортні засоби, що працюють на електроенергії, були звільнені від платежу.

В результаті:

- Кількість поїздок і їх відстань у центральній частині міста зменшилися на 100 000 на день і 8,5 відсотків відповідно;

- Частка електромобілів у парку особистих легкових автомобілів збільшилася з 5 відсотків в 2006 році до 14 відсотків у 2008 році;

- Середня концентрація забруднюючих речовин зменшилася в центрі міста на 10 відсотків по окисах азоту, на 15 відсотків по окису вуглецю і приблизно на 20 відсотків по твердих частках.

Додаткові вигоди від введення даної інновації, такі як скорочення часу поїздок і своєчасне прибуття в місце призначення, скорочення викидів парникових газів, зменшення впливу на здоров'я і навколишнє середовище, оцінюються експертами приблизно в 95 мільйонів доларів на рік.

- Що можуть зробити звичайні громадяни, щоб захистити атмосферу від забруднення?

С.Б.: Можливо, відповідь на це питання здасться незвичною, але вирішувати проблему з якістю атмосферного повітря ми повинні почати з самих себе. Ми повинні усвідомити, що якісне життя це не багато грошей, квадратні метри житла, дорогі машини та інші атрибути добробуту, а якісне навколишнє середовище і здоров'я. Ми повинні запровадити моду на екологічне мислення та здоровий спосіб життя. Тоді буде набагато простіше боротися з недобросовісним виробником, що порушує Закон і отруйний свій народ.

Найбільш ефективний метод боротьби — це суспільне протистояння. Як приклад можу навести закриття аглофабрики маріупольського комбінату «Азовсталь». «Метінвест» прийняв таке рішення не в ініціативному порядку, і не за приписом природоохоронної прокуратури, а тому що десятки тисяч жителів вийшли на вулиці на знак протесту, в тому числі і робочі комбінату.

Також, хочу зазначити, що багатьом із нас варто задуматися, як ми, на рівні споживання можемо мінімізувати забруднення атмосферного повітря. Дотримуючись елементарних правил, кожен із нас може зробити свій внесок в поліпшення якості навколишнього середовища.

Читайте також:

Прості поради кожному: як уберегти наше повітря від забруднення

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...