• Над Латвією пролетів метеорит

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 лютого 2013 року

У середу, незадовго до опівночі, жителі Латвії спостерігали падіння метеорита, який супроводжувався блакитним світлом і шумом. Пізніше він розпався під час горіння, повідомляє латвійський портал Diena з посиланням на представника Латвійського центру метеоритів Андріса Бієзніса.

За свідченням очевидців, метеорит бачили на території Валки і Бауськи, а також в Юрмалі. Його помітили і в Фінляндії, де в обсерваторії Університету Аалто встановлені радіотелескопи для огляду неба. Передбачається, що він впав у Ризьку затоку.

Зараз латвійський Центр метеоритів збирає інформацію від спостерігачів падіння цього метеорита. Центр звернувся до всіх жителів, які стали очевидцями падіння «космічного гостя» 20 лютого 2013 року над Латвією, надсилати свої історії і відео на електронну скриньку info@teo.lv з метою підтвердження цього явища.

Влада Латвії та Державна пожежно-рятувальна служба інформацію про падіння космічного тіла поки не підтвердили.

Нагадаємо, минулої п'ятниці, 15 лютого в небі над Уралом Росії пронісся метеорит, який при падінні вибухнув і розпався на шматки, завдавши шкоди кільком тисячам будівель Челябінської області. Постраждало 1200 чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...