ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Депутат Власенко просить позбавити його ліцензії адвоката

Велика Епоха
Сергій Власенко повідомив на брифінгу, що його збираються позбавити депутатського мандата і притягнути до кримінальної відповідальності. У зв'язку з цим він подав заяву про анулювання свого адвокатського свідоцтва.

Сергій Власенко. Фото: obozrevatel.com
Сергій Власенко. Фото: obozrevatel.com
За словами народного депутата, відповідне подання, підписане Володимиром Мисиком, надійшло до Верховної Ради 19 січня. У ньому народний обранець від Партії регіонів просить спікера парламенту подати позов до Вищого адміністративного суду, щоб позбавити Власенка депутатських повноважень, повідомляє прес-центр партії «Батьківщина».

На думку Мисика, Власенко суміщає депутатську діяльність з адвокатською. Він також указав на чинне свідоцтво захисника Юлії Тимошенко про право займатися адвокатською діяльністю.

У зв'язку з цим обвинуваченням, Власенко заявив, що з моменту прийняття присяги народного депутата не здійснював адвокатської діяльності, тому «мови про будь-яке сумісництво бути не може». Він також підкреслив, що був допущений до справи захисту Юлії Тимошенко не як адвокат, а як захисник, фахівець у галузі права і як народний депутат.

Відзначаючи, що подання Мисика носить «замовний і політичний характер», сьогодні Сергій Власенко подав до Ради адвокатів України заяву про анулювання його адвокатського свідоцтва.

Як вважає народний депутат від опозиції, закриття адвокатської ліцензії не позбавить його права продовжувати захищати Тимошенко. У той же час це «зніме підстави порушувати питання про сумісництво» і «всі подальші політичні інсинуації з цього приводу».

Власенко також оприлюднив на сайті партії Постанову, що підтверджує його допуск до справи лідера опозиції у якості захисника, а не адвоката.