• Україна наблизилася до спрощення візового режиму з ЄС

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 26 лютого 2013 року

Україна вже виконала перший етап Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Євросоюзом. Про це заявив Віктор Янукович на зустрічі журналістам у Брюсселі після засідання ХVІ Саміту Україна ― Європейський Союз.

Президент України наголосив, що питання безвізового режиму перебуває «у сфері особливої уваги» всіх учасників переговорів.

«Незабаром ми представимо свою останню доповідь про прогрес у цій сфері в Європейську Комісію», ― сказав Янукович. Він висловив сподівання, що після цієї доповіді ЄС перейде до другого етапу лібералізації візового режиму.

Зі свого боку Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу зазначив, що в першій фазі процесу лібералізації візового режиму «досягнуто значного прогресу».

«Угода про спрощення візового режиму дозволить студентам, бізнесменам та науковцям простіше пересуватися по Європі», ― зазначив він.

Нагадаємо, вчора в столиці Бельгії пройшов Саміт Україна ― Європейський Союз за участю Віктора Януковича, Жозе Мануеля Баррозу та Президента Європейської Ради Германа Ван Ромпея. За підсумками дискусії сторони підписали ряд документів. Один із них ― Меморандум про взаєморозуміння між Україною та ЄС. У рамках цього документа українській стороні виділили кредит на суму €610 млн для «стабілізації фінансово-економічної системи» країни.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...