• Молоді кібер-шахраї вкрали у пенсіонерів 8 мільйонів гривень

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 лютого 2013 року
Кібер-шахраї за кілька годин перевели в готівку з банківських карт пенсіонерів майже 8 млн грн. Співробітники управління по боротьбі з кіберзлочинністю встановили двох підозрюваних.
Як повідомляє прес-служба Київського ГУ МВС, молоді кияни ― Владислав Ткач та Олексій Голобородько — готувалися до злочину майже місяць. Вони знаходили пенсіонерів із непоганими доходами і потім дзвонили їм від імені банківських працівників.
Молодчики пропонували своїм жертвам продовжувати терміни дії банківських карт і просили назвати їм всі реквізити. «Клієнти», які нічого не підозрювали, видавали шахраям всю необхідну інформацію про свої банківські карти. Одній пенсіонерці така довірливість коштувала майже 30 тисяч грн заощаджень.
Далі злодії виготовляли дублікати карток і переводили кошти в готівку в різних банкоматах столиці.
Зараз слідчий відділ Голосіївського райуправління міліції в Києві почав кримінальне провадження за даним фактом злочинів.
Особи шахраїв встановлені, але їхнє місцезнаходження поки невідоме. У зв'язку з цим МВС столиці просить всіх громадян України, які володіють будь-якою інформацією про місцезнаходження зловмисників, дзвонити по телефону 102 або 044 209 99 49.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...