ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Іспанії скасують 1300 авіарейсів через страйк

Велика Епоха
Через другий п'ятиденний страйк, який проведуть працівники іспанської авіакомпанії «Іберія» 4―8 березня на знак протесту проти запланованих скорочень робочих місць і зарплат, буде скасовано близько 1300 рейсів різних авіакомпаній.

Літаки в мадридському аеропорту Барахас під час одноденного страйк пілотів іспанської авіакомпанії Iberia. Фото з архіву presstv.ir
Літаки в мадридському аеропорту Барахас під час одноденного страйк пілотів іспанської авіакомпанії Iberia. Фото з архіву presstv.ir
В основному це відіб'ється на внутрішніх (53% із запланованих буде скасовано) і середньо-дальніх міжнародних рейсах (38%) через відсутність послуг в іспанських аеропортах, але 85% далекомагістральних маршрутів будуть діяти, повідомляє прес-центр Iberia.

Всього профспілки Іспанії проведуть у березні два п'ятиденних страйки: 4―8 і 18―22 березня. Аналітики припускають, що тільки 15 днів страйків може коштувати Iberia до €100 млн.

У зв'язку зі страйком компанія просить клієнтів, які придбали квитки через туристичні агентства, звернутися в «Іберію» для уточнення змін, щоб уникнути очікування в аеропортах.

Нагадаємо, перший п'ятиденний страйк в Іспанії пройшов з 18 по 22 лютого. Він торкнувся 70 тисяч пасажирів, з них 60 тисячам були запропоновані альтернативні рейси. Минулого тижня компанією Iberia було скасовано понад 431 рейсів із 1200 запланованих, повідомляє BBС.