ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Президент Грузії відмовився від особистої охорони

Велика Епоха
Президент Грузії Михайло Саакашвілі разом з дружиною без супроводу охорони сьогодні прибув у Тбіліський аеропорт, щоб летіти з дводенним візитом до Азербайджану.

Михайло Саакашвілі. Фото: Sergei Supinsky / AFP / Getty Images
Михайло Саакашвілі. Фото: Sergei Supinsky / AFP / Getty Images
До того ж з ним не було особистого водія, і президент керував своїм маленьким електромобілем сам. Вийшовши з авто, він заявив журналістам, що відмовився від послуг охоронної служби, повідомляє «Грузія Online».

«Нічого особливого, все, як завжди. Мені ніхто не завадить пересуватися та зустрічатися з людьми, виконувати свої функції. Я думаю, не треба спекулювати на цій темі та надмірно драматизувати цю ситуацію, ― сказав президент журналістам і, вказавши на дружину, додав. ― Ось мене Сандра захищає».

У той же час, голова парламенту Грузії Давид Усупашвілі зазначив, що останнім часом Саакашвілі «помітно пом'якшив тон» з приводу своєї охорони.

«Що стосується того, що президент відчуває дискомфорт, то він повинен змиритися з тим, що скоро відчує ще більший дискомфорт. Зараз головне захистити його безпеку за міжнародними стандартами», ― сказав спікер грузинського парламенту.

Нагадаємо, в Кутаїсі 19 грудня 2012 року сотні грузинів закидали камінням Саакашвілі і його супровід, коли вони виходили з офісу своєї партії. Після інциденту президент зробив заяву, що не припинить свої поїздки по країні і готовий зустрічатися з народом без охорони.

«Я буду в народі кожен день, і мені не потрібна охорона, броньовані машини і вертольоти. Можете все забрати. Я буду ходити пішки», ― цитувала Саакашвілі раніше Велика Епоха.