• Обіцяне виконати не вдалося - Янукович на розширеному засіданні Кабміну

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 27 лютого 2013 року

Президент України Віктор Янукович, виступаючи сьогодні на розширеному засіданні Кабінету міністрів, визнав, що їм не вдалося виконати всі свої обіцянки народу.Віктор Янукович«Але хіба вдалося зробити все? Ні. Особливо я відчув це під час спілкування з людьми в рамках проекту Діалог з країною», ― цитує «Кореспондент» сказане Президентом.

Янукович зазначив, що найбільше проблем виявлялося після його поїздок по регіонах країни і спілкування з місцевими жителями. Серед всіх недоліків найгострішими виявились бездіяльність чиновників всіх рівнів, високі ціни за комунальні послуги при низькій якості обслуговування і неякісне медичне обстеження.

Глава держави знову пообіцяв, що вони зроблять все необхідне для поліпшення ситуації і будуть надалі просувати економічні реформи.

В той же час Голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк зазначив, що прочитав урядову програму розвитку економіки, яку сьогодні розглядає уряд, він не побачив «жодного конкретного кроку, що потрібно робити в країні ― в економіці, соцсфері, освіті, держслужбі та боротьбі з корупцією».

Нагадаємо, розширене засідання Кабміну розпочалося сьогодні о 10 ранку за участю Президента України і представників опозиції. Журналістів в останній момент вирішили в зал не пускати, оскільки засідання транслюється в прямому ефірі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...