• Кіт з найдовшою шерстю потрапив до Книги рекордів Гіннеса

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 серпня 2013 року
Кіт, якого звуть Полковник Мяу і який полюбився сотням і тисячам користувачів Мережі за свій незадоволений вигляд та пухнасту шерсть, потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Його оголосили домашнім котом з найдовшою шерстю, повідомляє Daily Mail.

Шерсть дворічного кота міряли три ветеринари. Для визначення довжини було відібрано 10 шерстинок. Середня довжина їх становить 23 сантиметри. Як повідомляє видання, господарі кота вже отримали сертифікат, який підтверджує це досягнення. Представники Книги рекордів Гіннеса заявили, що про рекорд Полковника Мяу буде написано в новому виданні, яке має потрапити на полиці магазинів уже в наступний понеділок — 2 вересня 2013 р.

Господарка кота Енн Мері Еві, яка живе в Лос- Анджелесі, говорить, що у них вдома шерстю покрито буквально все, пише видання.

За словами господарки, полковника Мяу розчісують близько трьох разів на тиждень. При цьому його просто миють звичайною водою, а потім розчісують.

Американка взяла з притулку полковника Мяу близько року тому. Мері Енн розмістила його фотографію в Facebook, і їй за короткий час поставили сотні «лайків».

У цього кота гімалайсько-перської породи вже є свій канал на YouTube  і сайт.

Як раніше писала «Велика Епоха», на сайтах соціальних мереж ВКонтакті і Фейсбук є чимало сторінок, присвячених домашнім тваринам, і навіть можна знайти цілі «собачі сім'ї» — господарі тварин заводять сторінки про своїх улюбленців, викладають фото з їхніми «друзями» і вказують, з ким вони «зустрічаються».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...