• В ДАІ можна купити право на будь-яке порушення?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 28 серпня 2013 року
Порушувати правила дорожнього руху безкарно, не сплачуючи при цьому хабарів, можна, якщо маєте спеціальну «золоту картку», стверджують журналісти ГромTV , які провели власне розслідування.
Золота картка — візитівка начальника Департаменту ДАІ Володимира Астапковича з особистим підписом — дозволяє порушувати будь-які правила дорожнього руху. При виникненні неприємностей з захисниками порядку слід просто показати картку, і претензій до вас не буде, повідомляє ГромTV.
Коштує картка, за даними журналістів, всього $200, проте дістати її дуже непросто — потрібні особисті знайомства. Людина, яка продала їм візитівку, сказала, що порушувати можна все, навіть їздити п’яним, хіба що збивати працівників ДАІ на можна.
На YouTube у ролика про інцидент вже більше 20 тисяч переглядів. Частина коментаторів називають зйомку постановочною, наголошуючи, що «золота картка» порушника не може коштувати дешевше за штраф, і що у форму інспектора ДАІ для зйомки можна вдягти будь-кого.
В самій Державтоінспекції будь-які звинувачення також відкидають, а про «золоті картки» говорять, що таких не існує й не може існувати, а розслідування журналістів — провокація.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...