• Британський уряд відреагує на хімічні атаки в Сирії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 27 серпня 2013 року
Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон сьогодні заявив, що Лондон розглядає «відповідні дії» щодо застосування хімічної зброї в Сирії. Він назвав цей випадок «вкрай огидним» і бачить необхідність прийняття відповідних заходів з боку міжнародного співтовариства.
Кемерон заявив, якщо Великобританію попросять, то британські збройні сили дадуть відповідь агресорам військовими діями, передає Reuter.  
«Розумно припустити, що наші сили затвердять військові плани, але ніякого рішення про застосування сили ми ще не приймали», ― підкреслив він журналістам після того, як у різних джерелах з'явилася інформація про те, що Лондон готує план військових дій щодо Сирії.
Завтра Кемерон головуватиме на засіданні Ради національної безпеки Великобританії з сирійського питання. У той же час, як очікується, вони продовжать обговорювати цю тему і з іншими світовими лідерами.
«Будь-яке прийняте нами рішення буде знаходитися строго в рамках міжнародних норм. Використання будь-якої хімічної зброї вкрай жахливе і неприйнятне... і міжнародне співтовариство має відреагувати на це», ― додав прес-секретар МЗС.
Нагадаємо, за свідченнями сирійських джерел у Дамаску (в районі Східної Гути) 21 серпня була здійснена газова атака. В результаті поразки нервово-паралітичним газом за три дні в місті загинуло щонайменше 650 мирних жителів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...