• У Каїрі готуються до ще більшого сплеску насильства

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 серпня 2013 року
Глибоко поляризований Єгипет готується до нової конфронтації. Релігійно-політична асоціація «Брати-мусульмани» закликала своїх прихильників до загальнонаціонального Маршу мільйонів. Марш запланований на сьогодні після полуденної молитви, і має на меті вилити гнів на ісламістів через жорстоке придушення мусульман 14 серпня 2013, повідомляє Reuters. 
У свою чергу Радбез ООН сьогодні засудив насильство і закликав усі сторони конфлікту припинити кровопролиття в Єгипті.
Попри критики великих західних союзників, уряд Єгипту, який підтримуються армією, попередив, що підніме зброю проти тих, хто напав на поліцію і державні установи після підпалу протестуючими будівлі уряду в Каїрі у четвер, 15 серпня.
За офіційними даними влади, у середу в Каїрі при розгоні поліцією двох таборів прихильників руху «Брати-мусульмани» і лідера ісламістів Мухаммед Мурсі загинули щонайменше 623 чоловіки, тисячі були поранені. Однак, як повідомляють ЗМІ, ця цифра не остаточна. Прихильники «Братів-мусульман» стверджують, що реальна кількість загиблих набагато перевищує офіційні цифри.
Зазначимо, після повалення президента Мурсі, це вже треті масові вбивства в ході безладів в країні. «Брати-мусульмани» попередили, що в протистоянні з армією генерала Абдель Фаттах аль-Сісі відступати не збираються.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...