• У Німеччині перекрили шосе через пролитий мед

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 14 серпня 2013 року

У Німеччині сьогодні під ранок на кілька годин перекрили рух на трасі поблизу міста Кобленц. На дорогу вилилося 2000 літрів меду.До 5:30 ранку за місцевим часом дорожнє покриття було очищено, і рух відновили, повідомляє німецький портал The Local.

За словами представника поліції, це була міжнародна аварія. Водій-румун прямував на іспанській вантажівці до автомагістралі А61 незадовго до півночі. У цей момент його підрізала машина, і він різко натиснув на гальма.

Металеві бочки з медом, що містилися в задній частині вантажівки, впали за борт і розбилися. Весь вміст пролився на проїжджу частину.

«Близько 2000 літрів меду розлилося по всій дорозі, що було небезпечно для пасажирів, і так заманливо для всіх видів комах. Траса була настільки липкою, що ми змушені були повністю перекрити її», ― зазначив прес-секретар поліції Майена виданню.

Мед прибирали пожежники. Вони пригнали екскаватор і ковшом розсипали ґрунт по бджолиному продукту, щоб ввібрати його. Потім цей ґрунт знову зібрали та утилізували.

«Приблизно до 5:30 ранку все було очищено і дорогу відкрили. Встигли якраз до сходу сонця, коли комахи ще не такі активні. Таким чином ми уникнули неприємностей від них», ― додали в поліцейському відомстві.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...