• 6,2-кілограмову дівчину народили без наркозу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 12 серпня 2013 року

7 серпня жителька Іспанії на ім’я Максім Марін народила найбільшу в історії країни дитину вагою 6,2 кілограми, причому під час пологів від наркозу матір відмовилась.

Дівчинка-богатир, яку назвали Марія Лорена — третя дитина в родині 40-річної уродженки Великобританії Максім Марін та її чоловіка колумбійця Джеймі Альберто Маріна. Два брати дівчинки при народженні також важили більше 4,5 кілограмів.

«Дружина дуже нервувала, вона панікувала і хотіла, щоб їй зробили епідуральну анестезію. У неї нічого не боліло, це було психологічно, бо дитина дійсно велика, і вона боялась. Але коли вона зосередилася на пологах, у неї все чудово вийшло», — говорить Джеймі Альберто Маріна.

Дівчинка здорова і почувається добре, повідомляють в лікарні, йдеться на сайті Science Times.

Про випадки народження крупних дітей останнім часом повідомляють часто: в Бразилії в 2005 році за допомогою кесаревого розтину народився хлопчик-богатир вагою вісім кілограмів, а у Великобританії цього року без застосування наркозу народився 7-кілограмовий хлопчик, якого назвали Джордж Кінг.

А найважче немовля, яке увійшло до Книги рекордів Гіннеса, було народжене в 1879 році в Канаді в сім’ї хворих на гігантизм людей. Дитина померла через 11 годин після народження.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...