• Водіїв столичних маршруток вдягнуть у форму

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 7 серпня 2013 року
Київська міська влада зробила вимоги до маршрутних перевізників більш жорсткими: 21 серпня на конкурсній основі будуть визначені перевізники на 159 маршрутах міста, після чого старі та незручні автобуси з київських доріг мають зникнути. Водіїв маршруток вдягнуть у форму.
За умовами конкурсу маршрутки, які будуть допускатись до роботи в Києві, мають бути не старшими за 7 років, а також перебувати в хорошому технічному стані. Перевірятиметься також їхній санітарний стан та відповідність нормам екологічної безпеки, повідомляється на сайті КМДА. Від водіїв маршруток вимагатимуть носити форму.
Можуть зникнути з доріг також маленькі маршрутні автобуси. КМДА вимагає, щоб маршрутки були обладнані двома автоматичними дверима та мали щонайменше 21 місце для сидіння. Схвалюється також встановлення в маршрутці GPS-системи для того, щоб підключити транспортний засіб до єдиного диспетчерського центру КМДА.
Крім того, перевізникам потрібно буде подбати про людей з обмеженими можливостями: на кожному маршруті має працювати щонайменше один автобус, пристосований для перевезення інвалідів.
На конкурсі, який пройде 21 серпня, зазначено на 24 маршрути менше, ніж минулого року — київська влада їх скоротила через те, що вони дублюють шляхи громадського транспорту. Натомість пообіцяли пустити на тих ділянках більше тролейбусів та автобусів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...