• Врадіївці готують нову акцію на Майдані

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 серпня 2013 року
Учасники «Врадіївської ходи» залишаються біля дверей Адміністрації Президента і мають намір протестувати доти, допоки влада країни не виконає їхні вимоги.
Вони також готують нову глобальну ходу. Про це заявив ініціатор акції Василь Любарець.
«Ми починаємо переводити нашу ходу на новий рівень, зараз чекаємо відповіді і одночасно готуємо всеукраїнську ходу. Про неї ви дізнаєтеся пізніше, коли буде готовий план», ― цитує газета «Сегодня» заяву Любарця на сьогоднішній прес-конференції в Києві.
Інший активіст Врадіївської ходи Володимир Іванов сказав, що відповідь, яку він отримав з адміністрації президента ― «відписка».
«Ми не можемо йти звідси, не отримавши відповідь на наше звернення. Найголовніше для нас почути, що люди, які вчинили злочин, і що продовжують здійснювати їх щодня, понесуть відповідальність і будуть покарані», ― підкреслив Іванов.
Нагадаємо, 26 червня 2013 троє представників РВВС Врадіївки затягли в свій автомобіль 29-річну місцеву жительку. Жінку вивезли в лісосмугу, де побили і зґвалтували. Наразі проти зловмисників порушено кримінальну справу.
У відповідь на безчинства правоохоронних органів активісти селища організували протестну ходу. Упродовж ходи вони провели акції під стінами відділків міліції кількох міст Київщини. Закінчився протест біля МВС столиці України. Учасники акцій вимагали змістити з посади главу МВС Віталія Захарченка та провести в органах переатестацію.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...