• Українка народила в ліфті, що застряг

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 31 липня 2013 року

Луганські медики прийняли пологи у місцевої породіллі прямо в лікарняному ліфті, повідомляє СТБ.

Коли у майбутньої мами почалися перейми, рідні привезли її до пологового будинку. Медпрацівники з породіллею сіли в ліфт і хотіли піднятися на другий поверх. Але ліфт застряг, і у дівчини незабаром відійшли води.

Поки лікарняний персонал намагався запустити вантажопідйомну кабіну за допомогою дерев'яних палиць, які лежали тут на випадок поломки, молода мама почала народжувати.

Таким чином, лікарям довелося прийняти пологи прямо в ліфті ― без інструментів та ліків першої необхідності.

Ольга ― так звуть героїню неймовірної історії — встигла за цей час народити сина, а двері ліфта так і не відкрилися. Через годину колупання дверей, ліфт, нарешті, запустили і маму разом з новонародженим сином вивезли звідти на носилках.

Зараз транспортний засіб поставили на ремонт, а місцева прокуратура і міліція зайнялися з'ясуванням, в чому причина виникнення екстремальної ситуації. Однак кримінальну справу заводити ніхто не буде, бо мати претензій не має, і ніякої трагедії не сталося, наголошується в повідомленні.

Зараз мама і Арсен, як назвали хлопчика, почуваються добре.

Нагадаємо, нещодавно, на початку липня 2013 року, в подібній ситуації опинилася і породілля Великобританії Мелісса Кевенег. Коли ліфт застряг, дівчина разом з медиком перебувала на дев'ятому поверсі багатоквартирного будинку. Пожежникам знадобилися 45 хвилин, щоб підібратися до застряглих. А за цей час Меліса ― тепер вже мати трьох дітей — народила дівчинку. Її назвали подвійним ім'ям Елла Нікола ― на честь медпрацівниці Ніккі Вілдмен, яка, на думку батьків, «зробила дуже багато, щоб допомогти дівчинці народитися», повідомляв раніше RuConnect.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...