• Названо кращий аквапарк в Україні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 31 липня 2013 року

Критий аквапарк «Аквасфера» Донецька місткістю близько 500 чоловік зайняв перше місце в номінації «Об'єкти дозвілля та відпочинку» у конкурсі на кращі будинки і споруди, збудовані та запущені в Україні в 2012 році.

Про це повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю України.

Аквапарк «Аквасфера» («Aquasferra») унікальний своїм 25-метровим куполом діаметром 85 м, аналогів якому немає в світі. Купол виконаний у вигляді пелюстків з полікарбонату і алюмінію. У літню пору року пелюстки розсуваються, щоб відпочивальники купалися в променях сонця. Аквапарк забезпечений і канадськими гірками.

З донецьких будівель також визнані кращими два зблокованих житлових будинки в номінації «Житлове будівництво» та готель у номінації «Адміністративно-офісне та готельне будівництво».

Нагадаємо, цілорічний аквапарк «Аквасфера» офіційно відкрився у Донецьку 19 грудня 2012 року в парку ім. Щербакова по вул. Стадіонна, 1 у Ворошиловському районі міста. Загальна площа комплексу (з атракціонами, зоною розваг, відкритими і дачними басейнами) становить 20964,4 кв. м. Роботи з його будівництва велися три роки. На будівництво було витрачено понад $45 млн.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...