• Укрзалізниця пропонує пасажирам вагони-салони

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 29 липня 2013 року
«Укрзалізниця» пропонує пасажирам і організаціям брати в оренду для подорожей вагони-салони, обладнані під готельний номер або офіс.
Як повідомляє прес-центр українського залізничного транспорту, в цьому році такими послугами вже скористалися понад 40 разів.
У запропонованому сервісі є 10 типів спеціалізованих вагонів з високим рівнем комфорту і кондиціонерами. Замовник може за своїм бажанням вибрати будь-який маршрут у межах графіку руху потяга.
Вагони-салони, як зазначають у відомстві, зручні для проведення корпоративних вечірок, ділових зустрічей, презентацій, важливих подій, банкетів, гастролей, рекламних акцій і подорожей.
У них є конференц-зал, душова кабіна, кухня з електроплитою, холодильником і мікрохвильовою піччю. У залі ― м'який куточок, комп'ютер і аудіо- та відеообладнання. А в спальному купе ― ліжко, письмовий стіл і шафа. Тут же в окремому купе перебувають і провідники.
Вартість поїздки включає в себе маршрут в обидві сторони і залежить від категорії поїзда, пори року, відстані і дня тижня. Орієнтовна ціна вагона-салону в одну сторону становить, зокрема: для напрямку «Київ — Москва» ― 39,9 тис. грн, «Київ — Одеса» ― 19,6 тис. грн, «Київ — Львів» ― 18 тис. грн і «Київ — Харків» ― 17,1 тис. грн.
Замовити вагон-салон можна не пізніше, ніж за 5 діб до відправлення поїзда. Для цього слід подати письмову заявку у відділ вокзалів служби пасажирського господарства.
Пасажири також можуть скористатися VIP-вагоном з шістьма двомісними купе, де є санвузол і душова кабінка. Але такі вагони є тільки в поїздах, що слідують за маршрутом «Київ — Москва» (№2/1). Вартість такого квитка становить близько 4500 грн в один бік.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...