ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міліція обіцяє 5 років тому, хто «повісив» судю

Велика Епоха
У міліції попередили, що за повішений манекен судді або міліціонера можна сісти на п'ять років.

У Києві услід за міліціонером «повісили» суддю. Фото: Богдан Сергеевич/vk.com
У Києві услід за міліціонером «повісили» суддю. Фото: Богдан Сергеевич/vk.com
«Хочу сказати, що жартувати так не можна. За подібні хуліганські дії можна відповісти за статтею», ― прокоментували нещодавні інциденти повішення «судді» і «працівника ДАІ» в главку столичної міліції, повідомляє NEWSru.

Стаття 296 (Хуліганство) передбачає штраф до 17 тис. грн або арешт до шести місяців, чи позбавлення волі до п'яти років, залежно від мотивів і збитку.

Тим часом, учора в МВС почали вирішувати конфліктну ситуацію, яка виникла між громадськими діячами «Дорожнього контролю» Маріуполя і міліцією. Крім того, керівництво МВС, як реакцію на врадіївські акції протесту, провело в Кабінеті Міністрів України двогодинну пряму телефонну лінію, спілкуючись з громадянами та відповідаючи на їхні запитання.

Нагадаємо, 22 липня в Києві на Повітрофлотському мосту двоє невідомих «повісили» манекен «даішника-хабарника», а 23 липня на Індустріальному мосту столиці з'явився повішений «продажний суддя».

Хто їх вішає, поки невідомо.

Тим часом активісти руху «Гая Фокса в Україні» на сторінці у Фейсбук цікавляться: «Хто буде наступним?». Припускають, що це можуть бути прокурор і депутат.