ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чиновник поплатився за обіцянку прибрати минулорічний сніг

Велика Епоха

У Казахстані завідуючій сектором по роботі із зверненнями громадян міськвідділу житлово-комунального господарства Павлодару винесли догану за листа, який вона направила до комунальної служби міста з обіцянкою розчистити вулиці від снігу в розпал літа, повідомляє Tengrinews.kz.

Фото: dan/freedigitalphotos.net
Фото: dan/freedigitalphotos.net
Курйозне послання було отримано в червні цього року. У ньому начальник відділу ЖКГ Ігор Рибас пообіцяв мешканцям приватного сектору розчистити вулиці від снігу. Як з'ясувалося пізніше, подібне прохання від павлоградівців дійсно надходило, але півроку тому ― у січні.

Тоді місто так завалило снігом, що люди змушені були звернутися за допомогою до відділу ЖКГ. Була подана і відповідна заявка. Однак обіцяного прибирання снігу так і не послідкувало, і жителі своїми силами звільняли двори та під'їзні шляхи від талого снігу.

Офіційну ж відповідь з обіцянкою «прибрати сніг до кінця березня» люди отримали від чиновників лише 25 червня. У листі стояла дата відправлення ― 21 червня.

Нагадаємо, взимку 2013 року мер Москви Сергій Собянін звільнив Леоніда Богатирьова з посади голови управи району Орехово-Борисово Північне за прибирання снігу «Фотошопом». Чиновник відзвітував перед керівництвом фотографією з підписом: «Дорога прибрана. Керуюча компанія оштрафована».

Однак на знімку були видні явні сліди «Фотошопа». З доріг почистили не тільки сніг, а й «творчість» вандалів на стіні однієї з будівель, повідомляло раніше НТВ.