• На українському курорті від міліціонерів втік затриманий удав

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 18 липня 2013 року

На південному українському курорті з міліцейської машини уповз відібраний удав, поки правоохоронці вирішували його подальшу долю.

удавУдав потрапив до правоохоронців напередодні: він був відібраний в Євпаторії після того, як місцеві активісти-захисники тварин викликали міліцію. Вони хотіли зупинити фотографів, які незаконно використовували екзотичних тварин (удава, двох папуг і мавпу), повідомляє голова «Центру допомоги тваринам» при Радміні АРК Марія Піддубна на своїй сторінці в Фейсбук.

«Якби міліція вчасно склала протокол, цього б не сталося. А тепер тварина знайшла волю... Мучителі тримають удавів голодними в холодильниках, щоб ті були неактивними. А тепер він відігріється, оговтається, з'їсть пару щурів і поповзе мстити», ― написала вона.

Водночас кримська зоозахисниця не виключає, що міліціонери могли потай віддати змію господарям, не захотівши складати протокол, посилаючись на «дозвіл».

Вона підкреслила, що довідка-дозвіл від травня 2013 року, яку надали господарі через три години після «затримання» тварин, не дає їм права проводити фотозйомку з вихованцями. Такий дозвіл, за її словами, необхідно отримувати щомісяця.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...