• У трьох столичних районах відключили гарячу воду

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 8 липня 2013 року
Відсьогодні і по 22 липня почалися гідравлічні випробування тепломереж у чергових районах Києва: Оболонському, Дніпровському та частково в Деснянському, повідомляє прес-центр Київенерго
З 16 по 30 липня випробування продовжаться на окремих ділянках Печерського, Голосіївського та Дніпровського районів столиці.
А з 29 липня по 12 серпня гідравлічні роботи пройдуть в частині Подільського, Голосіївського, Печерського та Шевченківського районів Києва.
Водночас з 1 липня триває перевірка тепломереж в частині Солом'янського та Святошинського районів на Борщагівці, яку закінчать до 15 липня. У цей список потрапили пр. Космонавта Комарова (частково), Лесі Курбаса, а також вулиці Академіка Корольова, Пшенична, Велика Окружна, Симиренка, Григоровича-Барського, Жмеринська, Зодчих, Строкача та Героїв Космосу.
Як нагадує Київенерго, гідравлічні випробування тепломереж є обов'язковим етапом підготовки міського теплогосподарства до осінньо-зимового періоду. Вони дозволяють виявити і відремонтувати велику кількість найбільш зношених ділянок мереж. Оскільки заздалегідь передбачити кількість пошкоджень та величину ремонтних робіт неможливо, відновлення постачання гарячої води може затримуватися.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...