• Жителі Врадіївки розтрощили свиноферму начальника міліції

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 8 липня 2013 року

Через кілька днів після резонансного побиття і зґвалтування мешканки Врадіївки Миколаївській області місцевими співробітниками міліції, жителі селища знищили свиноферму глави районного МВС Віталія Синицького.

«Тут таке творилося в перші дні. У Синицького була свиноферма. Так люди в перший день побігли туди і заради помсти випустили всіх поросят», ― цитує портал Gazeta.ua розповідь місцевих жителів.  

За їхніми словами, Синицький вів себе в районі як цар. Наприклад, коли заходив до ресторану повеселитися, то виганяв майже всіх відвідувачів. Працівники підкорялися його наказам, оскільки боялися «зачистки» закладу оперативниками.

Наразі підполковник міліції Віталій Синицький відсторонений від посади, а його перший помічник Михайло Кудринський затриманий до кінця літа за приховування фактів злочину. 

Нагадаємо, 26 червня була жорстоко побита й зґвалтована 29-річна мешканка Врадіївки. Як повідомлялося, влаштували знущання над жінкою місцеві співробітники міліції старший лейтенант Євген Дрижак, лейтенант Дмитро Поліщук і таксист Сергій Рябіненко, після того як вночі затягли її в автомобіль і вивезли в лісосмугу. У результаті жертва потрапила до лікарні з важкими травмами. Тепер їй потрібно перенести кілька складних операцій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...