• Мельниченко передав суду «цікаві плівки» у справі Щербаня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 27 травня 2013 року

Колишній співробітник державної охорони України Микола Мельниченко передав суду важливі аудіозаписи, які стосуються справи про вбивство донецького бізнесмена Євгена Щербаня.

«Це цікаві плівки. Зараз ми з ними працюємо. Ці дуже важливі відомості надав сам майор Мельниченко. Вони стосуються зокрема того, що захист Тимошенко і деякі українські політики розробили цілу операцію по знищенню цієї кримінальної справи і дискредитації слідчих Генпрокуратури», ― зазначив в інтерв'ю виданню Forbes перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, який очолює слідчу групу з кримінальних справ щодо Тимошенко.

За його словами, для боротьби з українським правосуддям вітчизняні «злочинці» вирішили за допомогою «американських лобістів» використовувати окремих чиновників США. Вони, як заявляє Кузьмін, відкрито діють проти державних органів України і приховують правду від американського уряду та його народу.

«Спецслужби США можуть поділитися інформацією і про вбивство Щербаня, і про участь у цій історії Тимошенко і Лазаренка. Ось чому українські злочинці блокують наше розслідування та контакти з американськими правоохоронцями», ― додав Кузьмін.

Раніше, 26 травня, розслідування у справі про вбивство Щербаня було призупинено, а 18 червня закінчується і термін цього розслідування. ГПУ побоюється, що може не встигнути закінчити слідство і передати матеріали до суду.

Кілька місяців тому фігуранти цієї справи Павло Лазаренко і Петро Кириченко дали згоду бути допитаними в суді, але американська влада, за словами Рената Кузьміна, перешкоджає цьому.

Нагадаємо, наприкінці минулого року першого зама генпрокурора позбавили багаторазової американської візи. Його часто критикує Захід за ведення справи Тимошенко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...