• ВКонтакті потрапив до реєстру заборонених сайтів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 травня 2013 року

Домен соцмережі ВКонтакті влада Росії внесла до реєстру заборонених сайтів. Заборона накладена на підставі рішення Роскомнадзора від 24 травня.
Зараз ресурс недоступний користувачам з декількох російських регіонів, у тому числі з Санкт-Петербурзької та Волгоградської області, повідомляє Лента.ру.

«Соціальна мережа ВКонтакті перестане відкриватися у всіх абонентів. Це дуже сумно», ― йдеться в повідомленні забайкальського провайдера «Байкал-ТТК».

Причину потрапляння ВКонтакті в чорний список Роскомнадзор поки не назвав. У прес-службі соцмережі давати коментарі відмовилися.

На сайті ж Антізапрєт.інфо повідомляється, що причиною для заборони ВКонтакті послужила фотографія з групи «Дитяча мода», на якій зображена гола дівчинка, що купається під душем. «Номери підстав блокування для адреси цієї фотографії та домену vk.com співпадають», ― наголошується в повідомленні.

Раніше до реєстру заборонених сайтів потрапляли Google, Вікіпедія, Луркоморье, YouTube і соціальна мережа Однокласники.

Нагадаємо, реєстр заборонених сайтів був запущений з листопада 2012 року. Відтоді Роспотребнадзор і ФСКН вносить до нього портали, які на думку російського уряду містять протиправну інформацію (пропаганду наркотиків, суїциду, порнографії тощо).

Підписатися:

Коментарі