ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Мексиці живе найщасливіша молодь світу

Велика Епоха
Згідно з опитуванням, проведеним американським медіаконгломератом Viacom, Мексика виявилася країною, де молодь вважає себе найбільш щасливою.

Фото: just4you/Stock.Xchng website
Фото: just4you/Stock.Xchng website
Дослідження були проведені серед підлітків і молодих людей (від 9 до 30 років) у 24 країнах усіх континентів. Компанія опитала близько 15 тисяч осіб.

Так, 93% молодих щасливчиків живуть у Мексиці, 87% ― в Аргентині і 84% ― у Бразилії, повідомляє газета «Сегодня».

На їх думку, щастя полягає в міцних сімейних узах, успіхах в особистому житті, оптимізмі, а також у процвітанні батьківщини і економічному розвитку регіону.

Раніше молодь не називала «сім'ю» невід'ємним компонентом «щастя», відзначають експерти, оскільки попередні кілька поколінь найчастіше вважали сім'ю тягарем.

Зараз же дослідники спостерігають зовсім іншу тенденцію: молодь стала більше цікавитися тим, що відбувається навколо, і менше замикатися на собі. Зокрема, багато респондентів назвали світову фінансову кризу як один із основних факторів, який вплинув на їх життя не в кращу сторону.

В Україні серед українського населення молодь також виявилася здебільшого щасливою. Згідно з даними заступника директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайла Міщенка, 61% української молоді вважають себе щасливими, як показало березневе опитування 2013 року, пише «Телеграф».

Нагадаємо, три роки тому, в 2010 році найщасливішими країнами вважалися Норвегія, Данія і Фінляндія.