• Люди замість комп’ютерів купують планшети та смартфони

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 квітня 2013 року

Продажі комп'ютерів по всьому світу впали до рекордного мінімуму, про що свідчать дані провідних дослідницьких центрів світу.

Люди стали віддавати перевагу мобільним гаджетам, планшетам, смартфонам, трансформерам, смартбукам, а не моделям Personal System сімейства IBM. Так, згідно зі звітами дослідницької і консалтингової компанії Gartner та американської International Data Corporation (IDC), на початок цього року продажі ПЕОМ впали на 11,2—13,9%, що стало безпрецедентним за всю історію спостережень компанії-виробника, пише Комерсант-Україна.

Аналітики пов'язують цю ситуацію з тим, що людей зараз більше приваблюють мобільність, легкість, компактність, сенсорність, яскраві варіанти оформлення та збалансована апаратна начинка, ніж громіздкий стаціонарний комп'ютер.

Намагаючись наздогнати смартфони і планшети, Microsoft навіть кардинально змінила свою операційну систему, випустивши Windows 8. Однак це тільки відлякало масового покупця. Багато людей, як і раніше, використовують звичну Windows 7, не прагнучи заново переучуватися роботі з новою ОС.

Нагадаємо, як повідомляв «ТЕХНО» з посиланням на звіт IDC, ринок настільних ПК за 3 квартал 2012 року скоротився: в Іспанії ― 23,7%, у Греції ― на 23%, в Угорщині ― на 21,4%, у Німеччині ― на 17%, в Україні ― на 13%, в Польщі ― на 7,8%, в Великобританії ― на 6,5%, в Росії ― на 0,5%. У цілому падіння комп'ютерного ринку в Західній Європі за вказаний період становить 10,5%.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...